top of page
  • Фото автораТОВ "І.К.Елтрон"

Чи може довгохвильове інфрачервоне тепло боротися з COVID-19?

Технологічна компанія IOBAC закликає допомогти дослідити потенціал теплового довгохвильового інфрачервоного випроміювання (ДІВ) для запобігання та боротьби з РНК-вірусами, включаючи коронавірус (COVID-19), після її пошуків щодо наявності вже доведенних наукових досліджень на тему корисного впиву ДІВ на здоров’я. Компанія зазначила: "Ці пошуки виявили важливе переддрукарське дослідження Ен-Цзін, Лі (з Управління охорони навколишнього середовища та Управління радіаційного захисту, Пекін) та Вей-Хун Хуан (з Державної головної лабораторії розвитку молекулярної біології), яке було опубліковане у лютому на тему "Нестабільність нуклеїнових кислот у мікроорганізмах, що переносяться повітряно-крапельним шляхом, під дією довгохвильового інфрачервоного випромінювання". Дослідження, яке потенційно буде опубліковане в журналі у червні для експертної перевірки та аналізу, ілюструє вплив довгохвильового інфрачервоного випромінювання на подавлення мікроорганізмів, що переносяться повітряним шляхом.

Інфрачервоне випромінювання - це невидима форма електромагнітної енергії, довжина хвилі якої перевищує довжину видимого світла. Людське тіло відчуває таку енергію, як м'яке променисте тепло, здатне проникати до 4 см під шкіру. В IOBAC кажуть: "Його переваги включають підвищення імунної системи шляхом стимулювання метаболізму в організмі та вироблення лейкоцитів для боротьби з інфекціями".

Інфрачервоне випромінювання не нагріває повітря, тому вся енергія випромінювання використовується для нагрівання будь-яких предметів і поверхонь в зоні інфрачервоного випромінювання. В IOBAC пояснюють: “Віруси можуть просто перегрітися в інфрачервоному випромінюванні і загинути. Дійсно, попередні дослідження вірусу атипічної пневмонії (SARS) показали, що "нагрівання та УФ-опромінення можуть ефективно усунути вірусну інфекційність".

Пол Вулвін, генеральний директор IOBAC, сказав: "Ми не припускаємо, що довгохвильове інфрачервоне випромінювання є срібною кулею для боротьби з COVID-19, але, як показує це дослідження з попереднього друку, його здатність діяти як додаткова терапія в боротьбі з повітряними мікроорганізмами повинна вимагати серйозного розгляду . Таким чином, ми закликаємо будь-яких потенційних партнерів, здатних пройти цю технологію через необхідні тести та клінічні випробування, з метою (сподіваємось) ефективно використовувати її у боротьбі з РНК-вірусами, включаючи COVID-19 "

Крім боротьби з РНК-вірусами, IOBAC каже, що дослідження показує, що довгохвильове інфрачервоне випромінювання може допомогти зменшити біль у суглобах та запалення, покращуючи кровообіг завдяки глибокому проникненню у тканини організму. Примітка: Дослідження Ен-Цзін Лі та Вей-Хун Хуана на тему "Нестабільність нуклеїнових кислот у мікроорганізмах, що переносяться повітряно-крапельним шляхом, під дією довгохвильового інфрачервоного випромінювання" вже опубліковане у журналі від 17 серпня 2020 року

0 коментарів

Kommentare


bottom of page